Únor 2011

Sex vyjádřený grafikou

24. února 2011 v 15:47 Témata týdne
Jako grafik, se někdy snažím vyjádřit své emoce obrázky, a když je už povoleno vkládat do téma týdne obrázek, využiji toho, doufám, že se nebudete zlobit na mě, ale i obrázky vám mohou říci mnoho a tak jsem se rozhodla na našem grafickém blogu udělat takoví projekt, prostě se budeme snažit téma týdne vyjádřit grafikou, snad nám aspoň uznáte to, že obrázek je zcela naší výroby, není někde staženej na netu, ale celej ho poskládáme (sice ze stažených obrázků) zcela sami a vymyslíme kombinaci, aby se k tématu určitě hodila a aby se vám líbilo zadané téma a taky doufáme, že vám to cosi poví. Budu doufat, že nikoho tím nerozbouřím, ale snad i grafici by mohli dostat prostor vyjádřit se nejen psaným textem, ale i svým grafickým výtvorem. Děkuji za pochopení a snad i kladné komenáře ;-) Protože tímto si můžeme cvičit, nejen svou fantazii, ale i představivost a kombinace. Pokud jiný admin vytvoří také obrázek na téme, prosím aby jsme pokáždé vložili do článku, které je už vytvořené na dané téma. Prosím, aby jsme měli týdně na téma týdne jen jeden článek a pokaždé doložili náš obrázek aj s podpisem případně, nebudeme zase zaplavovat téma týdne mnoho článkami a komu se naše výrobky líbí, může docházet průběžně se pokochat a nebo každé pondělí, když už je zadané nové, kdy budou už všechny zcela pohromadě ;-) děkujeme za pochopení.

Labanda ©

Navstevnost za (14.2. 2011 - 20.2. 2011)

24. února 2011 v 5:32 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.2. 2011 - 20.2. 2011) je:
Pondeli: 9
Utery: 14
Streda: 10
Ctvrtek: 9
Patek: 54
Sobota: 17
Nedele: 15

Celkem: 128


2. kolo Grafick KIDS - Zadání

23. února 2011 v 11:45 Grafické soutěže
love-grafika-team
Tak druhé zadání záleží na mně no a co já bych si na vás asi tak mohla vymyslet? Kdo mě zná nebude překvapen, budou to dva úkoly, budete mít na výběr i náhradní úkol za jeden z nich, protože nevím jestli to všichni zvládnete, ale nechám vám dokonce i odkazy na návody, aby jste se mohli podívat, kdo nezná a neumí, jak se to dělá, třeba, se vám to zalíbí ;-) pozor za náhradní úkol bude bodování jen 0-7bodů! I když pozor je tam ještě dodatek co se týče náhradního úkolu. Máte v článku aj vzory, aby jste věděli, jak je jaký úkol myšlen(pozor vzory se můžou lišit zcela od zadání, to je jen aby jste věděli, jak jsou jednotlivé úkoly myšleny).
čti v celém článku:

Hodnocení 1.kola Grafick KIDS

21. února 2011 v 16:46 Grafické soutěžeHodnocení Labandy: Tak v tomhle kole každý asi exeloval, protože mě se snad všechny líbí a tahle je skvosná, vážně se mi líbí i to prolnutí a všechno kolem a ten pár waw.
Bodová tabulka: 9,5/10


Hodnotenie Joy: Mne sa takisto páčia všetky tieto signatúry, lebo toto kolo bola naozaj dobrá téma a myslím, že ste sa uchytili. LuciiiQ, výtvor sa mi veľmi páči. je taký jednosuchý a síce tam nie sú nejaké výrazné efekty, ale za to je to naozaj krásne.
Bodová tabuľka: 10/10

Hodnocení Winter: Tahle signatura se mi moc líbí, je taková svým způsobem magická a romantická. Je to vážně krásný.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Fendera: Žádné přehnané barvy ani kýčovité motivy jsou velkým plusem. Nápis "Love" je opravdu pěkně výrazný, nicméně působí dojmem, že je z naprosto jiného světa, že tam ani pořádně nesedí, což trochu kazí výsledný zasněný a romantický dojem. NIcméně nápad a zpracování nápadu zase skóre zvedá.
Bodová tabulka: 9,5/10
Hodnocení Labandy: Líbí se mi provedení, je zvláštní, ale zajímavá hodnotím hl. originální provedení, vidím to poprvé a mě se to líbí :-)
Bodová tabulka: 9/10

Hodnotenie Joy: Zaujímavo podanie. Sú tam pekné efekty ak brushe a textury. Je to celkovo také veselé. A aj ten nápis sa tam hodí. Myslím, že si dobre zvolila obrázky aj farbu. Mno, mne sa páčia skoro všetky tieto signatúry. Nie je čo vytknúť.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter:  Je to takové zajímavé provedení, takovýhle styl jsem ještě nikde neviděla. Je to moc pěkné. Barevně je to sladěné a stylově taky. :)
Bodová tabulka: 9/10

Hodnocení Fendera: Ty dva výrazy už tu padly a já je stejně musím zopakovat a vyzvednout: Originalita a zajímavost! Nikdy jsem neviděl signaturu v takovémto stylu a hned toho lituji.. tvému zpracování já totiž nyní naprosto propadl.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Labandy: Líbí se mi vidím poprvé takovou signaturu, musím říct, že se mi líbí!
Bodová tabulka: 9/10


Hodnotenie Joy: máš veľmi zvláštny štýl signatúr. To je dobre. Vieš pracovať s farebnosťou a tvarmi. V podstate už nemám čo dodať. Páči sa mi to. Je to veselé a pekné.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter: Je to zajímavý, líbí se mi to. Je to jednoduché a nepřeplácané, ale nějaký ty brushe by tam mohli být.
Bodová tabulka: 9/10

Hodnocení Fendera: Kýč, kýč, kýč! Srdce? Ohrané! Naprosto bez nápadu! Kombinace růžové a červené? Jsi slepá? Odpusť, já se vždy snažil být slušný, ale v tomto případě to prostě nejde.. Jsem vyloženě zklamaný..
Bodová tabulka: 5/10Hodnocení Labandy:
Sice je na můj vzkuz dlouhá, ale tak rozměry nebyly zadány a pro mě je prostě nádherná! Nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 9/10

Hodnotenie Joy: Ako jedniná si poňala tému dance troška inak, ako som to teda aspoň ja mala na mysli. Mne sa to aj celkom páči, len niečo mi tam vadí. Sú to práve tie vybrané obrázky. Pretože si myslím, že sa to dalo aj lepšie. Veľa prvkov je tam nevyužitých. Jeden bod ti musím dať dole. Prepáč. Nie je to nič osobné. Proste len môj názor. Asi tak to vidím.
Bodová tabuľka: 9/10

Hodnocení Winter: Je to pěkný, takový magický a svým způsobem zvláštní. je to moc pěkný, ale dala bych menší rozměry, protože ten prostředek je takový dost prázdný a temný.
Bodová tabulka: 8,5/10

Hodnocení Fendera: Signatura jako jedna velká kalba. Pěkný nápad, to ano.. Nicméně ten střed mi přijde žalostně prázdný. Barvy i obrázky k sobě příjemně ladí, ale ten střed.. škoda ho! 
Bodová tabulka: 8/10Admini rozhodněte, která je nej, já se nemůžu rozhodnout, i když asi ta 2. je nej, ale každý máme jiný vkuz, tak napište číslo a které bude nejvíc, tak tu necháme.

Joy: Nechajme tam všetky, veď to neva. Všetky sú rovnako krásne si myslím. Aspoň na ukážku.


Hodnocení Labandy:
Mně se líbí provedení a efekty, zase nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 10/10

Hodnotenie Joy:
Beatricia nám dala na výber z troch a myslím, že by to bola škoda, keby sme ich tu nedali. Podľa mňa sú všetky pekné. Netreba vyberať. Body sú za každú rovnako. Takže u mňa je to jasné.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter:
všechy signatury  jsounádherné. Mě se líbí uplně
všechny, mají v sobě takové
kouzlo. Nejhezčí je asi ta 2.
Bodová tabulka: 10/10Hodnocení Fendera: První a  třetí jsou zvláštně a magicky zamilované, ale myslím, že tou nejlepší, kterou je mi opravdu velikou ctí hodnotit, je prostřední-druhá signatura. Myslím, že všechny jsou vskutku pěkně provedené (že Bea je skvělá grafička, je známá věc), ale jen ta druhá se pyšní originálním nápadem.
Bodová tabulka: 10/10


Hodnocení Labandy: Je moc krásná,  zase se mi líbí ty efekty! Jen bych tu záři volila k dance spíše, než k dream, to mě nutilo rozhodovat, ale jestli se budu v jiném kole rozhodovat v bodech, tak se rozhodnu tak, že se přikloním k té lepší variantě ;-)
Bodová tabulka: 9,5/10

Hodnotenie Joy: Krásne. Také zvláštne. Efekty sú dobré. Zvolené farby sa mi páčia tiež. Aj názov. Ani nemám čo vytknúť. Mne sa to páči.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter: Je to moc pěkné, barevně i stylově sladěné. Je to moc pěkný, ale něco bych tam asi ještě upravila, jen nevím co. (Všechno! :D Fender)
Bodová tabulka: 9,5/10


Hodnocení Fendera: Pěkné efekty, kam na to chodíš? :D Ale nyní vážně.. Bez toho nápisu "Keep Dreaming" bych byl schopný udělit ti i přes tu nepříjemnou růžovou opravdu hodně vysoké ohodnocení, ale takto..? Jednak se mi celá podkladová růžová nehodí k barvě papíru a jednak mi přijde, že při takové záři by asi jen těžko mohl někdo snít, takže mi tvrzení na papírku přijde hodně jako by v rozporu s motivem.
Bodová tabulka: 7,5/10Hodnocení Labandy:
Na to, že je moc nemusíš a že je asi často neděláš a k tomu tahle je narychlo, klobouk dolů, není přeplácaná, je úžasná takže nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 10/10 a škoda, že nejde dát bodík +, jako bonus, protože je asi nej, ale myslím, že jsem bodovala spravedlivě a že si je děvčata zasloužila, takže ten bodík + máš u mě, kdyby ti něco nevyšlo úplně tak a já se musela rozhodnout, tak se přikloním k té lepší variantě, za tu krásu, někdy použiju i se zdrojem ;-)

Hodnotenie Joy: Naozaj krásna práca. už akoby profesionálna. Myslím si takisto, že to je asi naj z ponuky, ale všetky tieto signatúry z 1. kola sú pekné. Mne sa vlastne páčia skoro všetky. Ale je vidieť, že vo svojom obore grafike si naozaj dobrá. Neviem koľko grafiku už robíš, ale si naozaj ale naozaj veľmi šikovná.
Bodová tabuľka: 10/10 a tiež by som dala + keby to šlo.

Hodnocení Winter: Je to úžasný. Nádherný, naprosto dokonalý. Nemám ani slov a proto nebudu tvůj výtvor dál komentovat. Je to dokonalost.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Fendera: Tenhle typ signatur mám rád.. Není to originální, ale je to jistota. Promakané textury s textem nikdy nezklamou a jakási poloprůsvitná zář (a vlastně i celý motiv) jen dokonale uklidňuje a působí opravdu příjemně.. gratuluji!
Bodová tabulka: 10/10

Legend Land

19. února 2011 v 15:31 | Fender |  что вы нехотелиr11845692
Zdravím,
ačkoliv jsem si již pomalu začal oblibovat staré dobré Malování, o kterém jsem zde psal naposledy jakousi hodnotící reportáž doplněnou prapodivně vyhlížejícími výtvory (děkuji tímto také všem chválícím za pochvaly), vrátil jsem se k PFS a Photoscapeu. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s mou situací, tu mám malé objasnění: Mám staronový počítač se skoro nulovou kapacitou, a tak jsem se rozhodl pracovat s tím, co jsem zde našel. Nyní však přišel čas na změny a já si stáhnul nějaké pořádné grafické programy ovšem s tím, že se mi sem vejdou maximálně tři obrázky, tudíž musím neustále promazávat, abych vůbec něco stvořil. A taky že stvořil!

Po dvou týdnech se hodlám už nadobro zase vrátit na blog (a to nejen na tento grafický, ale především na ten můj hlavní, který jsem dlouhou dobu zanedbával - během dneška se tam hodlám stavit), důkazem o mém návratu má být následující design s metalovou skupinou Leaves' Eyes nazvaný směle Legend Land po jednom z jejich alb (i když vzhled designu má s tímto albem pramálo společného). Zatímco vždy dřív jsem se snažil o buďto přehnaně průmyslové nebo naopak přehnaně zasněné designy, tentokrát jsem se vrátil k přírodním motivům. Má paleta zůstala u hnědé barvy a hlavním vzorem se mi stalo protentokrát dřevo.

Kvůli tomuto výtvoru jsem se také začal více věnovat norštině, aby se v mých designech neopakovala stále čeština či ruština. Myslím, že Norsko je pěkná země plná legend a fjordů, severská mytologie se ostatně odráží v mnoha textech písní od různých hudebních skupin. Norové Leaves' Eyes nejsou vyjímkou, předpokládám tedy, že se norština právě k této skupině velice hodí.

Design je zcela volný, tudíž ho zde mohu nabídnout zbloudilým metlošům pátrajícím po dřevěném designu s jejich oblíbenou skupinou Leaves' Eyes, jejichž frontmanka Liv Kristine oslavila 14.2. (jaká zvláštní náhoda, že zrovna na Valentýna.. hm - slavíte Valentýna?) své narozeniny. Přeji jí tedy dodatečně všechno nejlepší a nyní již přejděmě k designu..

Náhled: Legend Land
Veškeré dodatky, bonusy i design nastavený na blogu můžete najít ZDE!
V případě zájmu mě kontaktujte buďto na e-mailu xavierfender@seznam.cz, nebo rovnou v komentářích. S nastavením rád pomůžu.. Ještě upozorňuji, že bych byl vskutku velice mrzutý, kdyby můj design někdo vydával za svůj nebo jakoukoliv část z něj zpracoval pro svou grafiku.. ;)

Pěkný den. :)

Rasismus vyjádřen grafikou

18. února 2011 v 12:46 Témata týdne
Jako grafik, se někdy snažím vyjádřit své emoce obrázky, a když je už povoleno vkládat do téma týdne obrázek, využiji toho, doufám, že se nebudete zlobit na mě, ale i obrázky vám mohou říci mnoho a tak jsem se rozhodla na našem grafickém blogu udělat takoví projekt, prostě se budeme snažit téma týdne vyjádřit grafikou, snad nám aspoň uznáte to, že obrázek je zcela naší výroby, není někde staženej na netu, ale celej ho poskládáme (sice ze stažených obrázků) zcela sami a vymyslíme kombinaci, aby se k tématu určitě hodila a aby se vám líbilo zadané téma a taky doufáme, že vám to cosi poví. Budu doufat, že nikoho tím nerozbouřím, ale snad i grafici by mohli dostat prostor vyjádřit se nejen psaným textem, ale i svým grafickým výtvorem. Děkuji za pochopení a snad i kladné komenáře ;-) Protože tímto si můžeme cvičit, nejen svou fantazii, ale i představivost a kombinace. Pokud jiný admin vytvoří také obrázek na téme, prosím aby jsme pokáždé vložili do článku, které je už vytvořené na dané téma. Prosím, aby jsme měli týdně na téma týdne jen jeden článek a pokaždé doložili náš obrázek aj s podpisem případně, nebudeme zase zaplavovat téma týdne mnoho článkami a komu se naše výrobky líbí, může docházet průběžně se pokochat a nebo každé pondělí, když už je zadané nové, kdy budou už všechny zcela pohromadě ;-) děkujeme za pochopení.


rasismus

Labanda ©

Navstevnost (7.2. 2011 - 13.2. 2011)

18. února 2011 v 12:43 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.2. 2011 - 13.2. 2011) je:
Pondeli: 7
Utery: 8
Streda: 12
Ctvrtek: 21
Patek: 16
Sobota: 28
Nedele: 17

Celkem: 109

The Heart of Everything ... v Malování?!!

13. února 2011 v 19:30 | Fender |  блендное озероr11845695
   Víte, není to zase tak dávno, co jsem vyhrožoval, že s činností na tomto blogu seknu. Lépe řečeno, bylo to ještě dnes! A to všechno jen kvůli počítači, který mi odešel, a kvůli počítači, který se ho nyní snaží nahradit.. ano, stále se snaží - nezdechl. Ale abych nezdržoval a přešel rovnou k věci.
   V předcházejícím mém článku jsem vás všechny již informoval o tom, že jediný program, kterým se tento můj staronový počítač pyšní, je Malování. Vysmál jsem se tomu, ale něco ve mně mě nenechalo jen tak se od toho obrátit zády, a tak jsem se sebou uzavřel sázku, ve které se stal hlavním předmětem blend ztvořený v Malování. Myslíte si, že je to nemožné..? A máte naprostou pravdu. Víte, když jsem do toho šel, říkal jsem si, že něco zkosím, něco otočím, a pak prostě prohraji svou sázku. Nepředpokládal jsem, že v Malování půjde dělat i něco jiného, než pouhé zkosení a pootočení.. a taky jsem se nemýlil. Víte, Malování je pěkný program, ale tak pro šestileté děti. Grafikovu touhu žádný omezený sprej neukojí, ale já se snažil.. a dopadlo to špatně. 
   Již po prvním navztekání (kvůli tomu, že je naprosto nemožné v Malování cokoliv zprůhlednit!) jsem se vřítil do zdejší složky s filmy a řekl jsem si, že je mi jedno, co smažu, ale chci tady prostě místo pro nějaký grafický program. Myslím tím OPRAVDU GRAFICKÝ program. A ejhle, hned se místo utvořilo.. Však mezitím, co jsem přemýšlel, jestli zde do služby povolám PFS či PhotoScape, jsem bezmyšlenkovitě stále něco sprejoval a skládal v Malování, abych nevyšel ze své sázky úplně poraženě. Byla by to škoda, když už jsem se vsadil o.. no, vlastně o nic!
   Po nemožně krátké době výroby (ale i přemýšlení.. Však nad čím chcete v Malování přemýšlet?) jsem vytvořil tři hrůzy. A to jsem nepoužil ani žádné zkosení či otočení. Objektem, který byl zpaskvilen, se mi stala fotografie nejspíš kdysi dávno ukradená ze stránek českýho fanklubu Within Temptation. Netuším, proč jsem si dával tu práci s tím nascreenovat tuto fotečku ze stránek nějakého fanklubu, když jsem si ji mohl vyhledat normálně na Googleu a to bez nápisů, ale v té době, když jsem fotku našel, jsem nejspíš ani neznal ještě pojem "Google". Ano, tak dávno to bylo, co jsem zde měl naposledy zapojený tento počítač.. a nyní je zde zas a kazí mi mé grafické plány. 
   Zpět ale k fotce WT upravené v Malování. No, upravené.. O tom se tady mluvit nedá, ostatně výsledky uvidíte sami pod čarou..

Smysl života-Přátelé a podpora vyjádřeno grafikou

13. února 2011 v 15:56 | winter |  Témata týdne
Já jsem tohle musela udělat. Je to pravda. Smyslem života jsou přátelé a podpora. Když cítíte podporu přátel (do přátel počítám i rodinu), tak je vám hned líp a všechno je hned lepší.

..:: Nahrejto.cz ::..

Adios, Fendere..

13. února 2011 v 11:27 | Fender |  Fender
   Krásné dopoledne přeji.. Krásné? Venku zase sněží a já abych se brodil těmi sračkami! Můžu to tak naplno napsat? Věřím, že ano, stejně to používá každý - tomu se říká vliv okolí! Ale abych se dostal k jádru věci.. Delší dobu nebudu aktivní. Ne tedy, že bych nyní nějak extra aktivní byl, ale nyní budu neaktivní oficiálně. Odešel mi totiž počítač. Lépe řečeno, náš nový počítač se vypíná vždy po dvaceti minutách od spuštění internetu - a necelých dvacet minut je pro vyhledání jakékoliv informace či obrázků nedostačující doba, čili sekám s grafikou. Ano! Nyní sice jsem na netu a to opravdu už přes dvacet minut, ale to na tom našem starém počítači se skoro nulovou kapacitou disku a jediný "grafický" program, který se zde nachází, je Malování. Chcete ode mě někdo něco v Malování? :D Ne.. věřím, že to by zvládl každý. Další možností je pak on-line ScrapBlog Builder, ale v tom je asi tak pohodlné dělat, jako když se amatér (aneb já..) rozkoukává v Gimpu. Čili ode mě tu dlouhou dobu nic nového nečekejte.. Nepředpokládám tedy, že byste něco čekali, však horšího a méně aktivního grafika těžko najdete.
   Nu, zároveň ale musím dodat, že kdyby měl přesto nějaký slepec zájem o Eluveitie či Design Your Universe, tyto dva designy jsou plně k dispozici. Ohledně těchto paskvilků mě můžete kontaktovat kdykoliv.
   Přeji všem pěkný den, mým kolegyním grafičkám hodně zdaru a mému polorozpadlému počítači hodně zdraví. :D

Adios, čest Kartágu! ;)

Signatúry pre každý čas.....

12. února 2011 v 13:41 | Joy |  Signatúry Joy
Vyrobila som ešte dávnejšie 3 signatúry trošku iným spôsobom, len som nemala čas ich ešte zverejniť. Tak tu ich teda máte. Dúfam, že sa budú aspoň trocha páčiť.

Friends for ever....
Pre najlepšie kamarátky. :-)
It is true love....
Signatúra s témou lásky. :-)
Lady Miss....
Preee nespokojených....:-D

Tak, páčia sa?

Kopírujte len s funkčným zdrojom a uveďte, že som ich vyrobila ja prosím. Ďakujem.

Smysl života vyjádřen grafikou.

10. února 2011 v 17:34 Témata týdne
Jako grafik, se někdy snažím vyjádřit své emoce obrázky, a když je už povoleno vkládat do téma týdne obrázek, využiji toho, doufám, že se nebudete zlobit na mě, ale i obrázky vám mohou říci mnoho a tak jsem se rozhodla na našem grafickém blogu udělat takoví projekt, prostě se budeme snažit téma týdne vyjádřit grafikou, snad nám aspoň uznáte to, že obrázek je zcela naší výroby, není někde staženej na netu, ale celej ho poskládáme (sice ze stažených obrázků) zcela sami a vymyslíme kombinaci, aby se k tématu určitě hodila a aby se vám líbilo zadané téma a taky doufáme, že vám to cosi poví. Budu doufat, že nikoho tím nerozbouřím, ale snad i grafici by mohli dostat prostor vyjádřit se nejen psaným textem, ale i svým grafickým výtvorem. Děkuji za pochopení a snad i kladné komenáře ;-) Protože tímto si můžeme cvičit, nejen svou fantazii, ale i představivost a kombinace. Pokud jiný admin vytvoří také obrázek na téme, prosím aby jsme pokáždé vložili do článku, které je už vytvořené na dané téma. Prosím, aby jsme měli týdně na téma týdne jen jeden článek a pokaždé doložili náš obrázek aj s podpisem případně, nebudeme zase zaplavovat téma týdne mnoho článkami a komu se naše výrobky líbí, může docházet průběžně se pokochat a nebo každé pondělí, když už je zadané nové, kdy budou už všechny zcela pohromadě ;-) děkujeme za pochopení.

smysl života

Labanda ©

Navstevnost za minuly tyden (31.1. 2011 - 6.2. 2011)

9. února 2011 v 22:58 Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (31.1. 2011 - 6.2. 2011) je:
Pondeli: 21
Utery: 31
Streda: 6
Ctvrtek: 6
Patek: 19
Sobota: 19
Nedele: 41

Celkem: 143

Zmenšuje se, ale málo publikujeme, začnu se tomu věnovat a měli by jsme udělat hodnocení soutěže!!!

Noční obloha vyjádřena grafikou

6. února 2011 v 14:51 Témata týdne
Jako grafik, se někdy snažím vyjádřit své emoce obrázky, a když je už povoleno vkládat do téma týdne obrázek, využiji toho, doufám, že se nebudete zlobit na mě, ale i obrázky vám mohou říci mnoho a tak jsem se rozhodla na našem grafickém blogu udělat takoví projekt, prostě se budeme snažit téma týdne vyjádřit grafikou, snad nám aspoň uznáte to, že obrázek je zcela naší výroby, není někde staženej na netu, ale celej ho poskládáme (sice ze stažených obrázků) zcela sami a vymyslíme kombinaci, aby se k tématu určitě hodila a aby se vám líbilo zadané téma a taky doufáme, že vám to cosi poví. Budu doufat, že nikoho tím nerozbouřím, ale snad i grafici by mohli dostat prostor vyjádřit se nejen psaným textem, ale i svým grafickým výtvorem. Děkuji za pochopení a snad i kladné komenáře ;-) Protože tímto si můžeme cvičit, nejen svou fantazii, ale i představivost a kombinace. Pokud jiný admin vytvoří také obrázek na téme, prosím aby jsme pokáždé vložili do článku, které je už vytvořené na dané téma. Prosím, aby jsme měli týdně na téma týdne jen jeden článek a pokaždé doložili náš obrázek aj s podpisem případně, nebudeme zase zaplavovat téma týdne mnoho článkami a komu se naše výrobky líbí, může docházet průběžně se pokochat a nebo každé pondělí, když už je zadané nové, kdy budou už všechny zcela pohromadě ;-) děkujeme za pochopení.

noční obloha

Labanda ©

Navstevnost (24.1. 2011 - 30.1. 2011)

1. února 2011 v 12:23 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:
Pondeli: 17
Utery: 43
Streda: 23
Ctvrtek: 16
Patek: 21
Sobota: 26
Nedele: 60

Celkem: 206

Na to, že jsme minimálně publikovoli, tak nádhea, děkujeme moc :-)

Texture avatar 01 - mojí výroby

1. února 2011 v 12:09 Texture Labanda ©

Klikni na obrázek a stahuj