Legend Land

19. února 2011 v 15:31 | Fender |  что вы нехотелиr11845692
Zdravím,
ačkoliv jsem si již pomalu začal oblibovat staré dobré Malování, o kterém jsem zde psal naposledy jakousi hodnotící reportáž doplněnou prapodivně vyhlížejícími výtvory (děkuji tímto také všem chválícím za pochvaly), vrátil jsem se k PFS a Photoscapeu. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s mou situací, tu mám malé objasnění: Mám staronový počítač se skoro nulovou kapacitou, a tak jsem se rozhodl pracovat s tím, co jsem zde našel. Nyní však přišel čas na změny a já si stáhnul nějaké pořádné grafické programy ovšem s tím, že se mi sem vejdou maximálně tři obrázky, tudíž musím neustále promazávat, abych vůbec něco stvořil. A taky že stvořil!

Po dvou týdnech se hodlám už nadobro zase vrátit na blog (a to nejen na tento grafický, ale především na ten můj hlavní, který jsem dlouhou dobu zanedbával - během dneška se tam hodlám stavit), důkazem o mém návratu má být následující design s metalovou skupinou Leaves' Eyes nazvaný směle Legend Land po jednom z jejich alb (i když vzhled designu má s tímto albem pramálo společného). Zatímco vždy dřív jsem se snažil o buďto přehnaně průmyslové nebo naopak přehnaně zasněné designy, tentokrát jsem se vrátil k přírodním motivům. Má paleta zůstala u hnědé barvy a hlavním vzorem se mi stalo protentokrát dřevo.

Kvůli tomuto výtvoru jsem se také začal více věnovat norštině, aby se v mých designech neopakovala stále čeština či ruština. Myslím, že Norsko je pěkná země plná legend a fjordů, severská mytologie se ostatně odráží v mnoha textech písní od různých hudebních skupin. Norové Leaves' Eyes nejsou vyjímkou, předpokládám tedy, že se norština právě k této skupině velice hodí.

Design je zcela volný, tudíž ho zde mohu nabídnout zbloudilým metlošům pátrajícím po dřevěném designu s jejich oblíbenou skupinou Leaves' Eyes, jejichž frontmanka Liv Kristine oslavila 14.2. (jaká zvláštní náhoda, že zrovna na Valentýna.. hm - slavíte Valentýna?) své narozeniny. Přeji jí tedy dodatečně všechno nejlepší a nyní již přejděmě k designu..

Náhled: Legend Land
Veškeré dodatky, bonusy i design nastavený na blogu můžete najít ZDE!
V případě zájmu mě kontaktujte buďto na e-mailu xavierfender@seznam.cz, nebo rovnou v komentářích. S nastavením rád pomůžu.. Ještě upozorňuji, že bych byl vskutku velice mrzutý, kdyby můj design někdo vydával za svůj nebo jakoukoliv část z něj zpracoval pro svou grafiku.. ;)

Pěkný den. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 winter winter | Web | 19. února 2011 v 18:51 | Reagovat

Je úžasný. Jsi skvělý grafik. :-)

2 love-grafika-team love-grafika-team | Web | 21. února 2011 v 16:56 | Reagovat

nádhera zlato chyběl jsi :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama