Info Winter

4. září 2012 v 17:58 | Winter

Přezdívka: Winter

Osobní blog: bilytygrik.blog.cz ... Nejsem tam už nějakou dobu aktivní a nejspíš v blízké době ani nebudu. Na osobní blog namám dostatek času a už ani inspirace na tolik grafiky. Ale najdeš tam spoustu mé dřívější grafiky.

Filozofie života: On není divnej, on je jenom jinej!
V jednoduchosti je krása!


Nejdůležitější záliby: Sport (hlavně volejbal, basketbal a ostatní míčové hry, kolo, kolečkové brusle atd.), Přátelé (i když nevím, jestli se to dá tak úplně počítat mezi záliby), Grafika a všelijaké tvoření, The sims 3 (vysoce návyková hra, nedoporučuji s ní vůbec začínat), Příroda (obdivuju tu dokonalost a kouzelnost)

Škola: Víceleté gymnázium

Módní styl: Spíš sportovní oblečení, ale občas si ráda vezmu i nějaké ty pěkné šatky, nebo sukni

Závislosti: Čokoláda (horká čokoláda i klasická tabulková), Kafe (myslím, že i na tom jsem už závislá, tak brzo), Nejlepší přátelé, Soukromý, Chvíle samoty

Úchylky: Klučičí voňavky (jo, je to tak, jsem úchylná na klučičí voňavky, mohla bych je čuchat celé hodiny), Klučičí mikiny a kraťasy (nejrači bych nosila jen klučičí dlouhé mikiny, nevím proč, ale hrozně se mi líbí a často si je od kamarádů, nebo přítele půjčuju, i když z toho občas nemají moc velkou radost), Sladké (každý den musím sníst něco sladkého, jinak jsem nervózní)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama