Grafické soutěže

Vyhodnocení soutěže Grafick KIDS

14. srpna 2011 v 7:02
Tak máme tu konečně vyhodnocení, taky mi to tvalo, ale omluvuji se, může za to má práce :(. Bylo moc těžké vymýšlet ceny pro tak skvělé grafičky, vyhodnotila jsem jen dvě místa, první a druhé místo, protože ty jediné se taky zůčasnily druhého kola soutěže Grafick KIDS VGS a tu jsou výsledky: a zároveń malé ceny ;-) :-)
Na prvním místě s počtem bodů 226 skončila Issynka - Lisse a tu je cena pro ní :-) snad se alespoň trošku bude líbit ;-)A na druhém místě s počtem bodů 214,5 skončila Beatricie je vidět, že to bylo velmi těsné, jen pár bodů dělících první a druhé místo a tu je cena pro Beatricii snad se bude též líbit :-)A ob dvě dostanou v ceně i reklamu jejich blogu :-) ;-)

Snad se budou trochu ceny líbit, vůbec totiž netušim čím je podarovat ;-):-)

Hodnocení 2.kola Grafick KIDS

2. května 2011 v 6:17
Úkoly nebyly snadné, ale měli jste k nim návody odevzdaly dvě soutěžící jen, a ještě jedna holčina bodevzdala púl úkolu, ale bohužel skončila s blogem. v celém článku skvosty dvouch soutěžících. Myslím si že se udělá další úkol a potom se uvidí,jestli se bude pokračovat, protože nwm, jestli budou soutěžící pokračovat dva úkoly totiž zadávat nemuseli, tak uvidíme jestli budou chtít pokračovat ;-)

2. kolo Grafick KIDS - Zadání

23. února 2011 v 11:45
love-grafika-team
Tak druhé zadání záleží na mně no a co já bych si na vás asi tak mohla vymyslet? Kdo mě zná nebude překvapen, budou to dva úkoly, budete mít na výběr i náhradní úkol za jeden z nich, protože nevím jestli to všichni zvládnete, ale nechám vám dokonce i odkazy na návody, aby jste se mohli podívat, kdo nezná a neumí, jak se to dělá, třeba, se vám to zalíbí ;-) pozor za náhradní úkol bude bodování jen 0-7bodů! I když pozor je tam ještě dodatek co se týče náhradního úkolu. Máte v článku aj vzory, aby jste věděli, jak je jaký úkol myšlen(pozor vzory se můžou lišit zcela od zadání, to je jen aby jste věděli, jak jsou jednotlivé úkoly myšleny).
čti v celém článku:

Hodnocení 1.kola Grafick KIDS

21. února 2011 v 16:46Hodnocení Labandy: Tak v tomhle kole každý asi exeloval, protože mě se snad všechny líbí a tahle je skvosná, vážně se mi líbí i to prolnutí a všechno kolem a ten pár waw.
Bodová tabulka: 9,5/10


Hodnotenie Joy: Mne sa takisto páčia všetky tieto signatúry, lebo toto kolo bola naozaj dobrá téma a myslím, že ste sa uchytili. LuciiiQ, výtvor sa mi veľmi páči. je taký jednosuchý a síce tam nie sú nejaké výrazné efekty, ale za to je to naozaj krásne.
Bodová tabuľka: 10/10

Hodnocení Winter: Tahle signatura se mi moc líbí, je taková svým způsobem magická a romantická. Je to vážně krásný.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Fendera: Žádné přehnané barvy ani kýčovité motivy jsou velkým plusem. Nápis "Love" je opravdu pěkně výrazný, nicméně působí dojmem, že je z naprosto jiného světa, že tam ani pořádně nesedí, což trochu kazí výsledný zasněný a romantický dojem. NIcméně nápad a zpracování nápadu zase skóre zvedá.
Bodová tabulka: 9,5/10
Hodnocení Labandy: Líbí se mi provedení, je zvláštní, ale zajímavá hodnotím hl. originální provedení, vidím to poprvé a mě se to líbí :-)
Bodová tabulka: 9/10

Hodnotenie Joy: Zaujímavo podanie. Sú tam pekné efekty ak brushe a textury. Je to celkovo také veselé. A aj ten nápis sa tam hodí. Myslím, že si dobre zvolila obrázky aj farbu. Mno, mne sa páčia skoro všetky tieto signatúry. Nie je čo vytknúť.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter:  Je to takové zajímavé provedení, takovýhle styl jsem ještě nikde neviděla. Je to moc pěkné. Barevně je to sladěné a stylově taky. :)
Bodová tabulka: 9/10

Hodnocení Fendera: Ty dva výrazy už tu padly a já je stejně musím zopakovat a vyzvednout: Originalita a zajímavost! Nikdy jsem neviděl signaturu v takovémto stylu a hned toho lituji.. tvému zpracování já totiž nyní naprosto propadl.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Labandy: Líbí se mi vidím poprvé takovou signaturu, musím říct, že se mi líbí!
Bodová tabulka: 9/10


Hodnotenie Joy: máš veľmi zvláštny štýl signatúr. To je dobre. Vieš pracovať s farebnosťou a tvarmi. V podstate už nemám čo dodať. Páči sa mi to. Je to veselé a pekné.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter: Je to zajímavý, líbí se mi to. Je to jednoduché a nepřeplácané, ale nějaký ty brushe by tam mohli být.
Bodová tabulka: 9/10

Hodnocení Fendera: Kýč, kýč, kýč! Srdce? Ohrané! Naprosto bez nápadu! Kombinace růžové a červené? Jsi slepá? Odpusť, já se vždy snažil být slušný, ale v tomto případě to prostě nejde.. Jsem vyloženě zklamaný..
Bodová tabulka: 5/10Hodnocení Labandy:
Sice je na můj vzkuz dlouhá, ale tak rozměry nebyly zadány a pro mě je prostě nádherná! Nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 9/10

Hodnotenie Joy: Ako jedniná si poňala tému dance troška inak, ako som to teda aspoň ja mala na mysli. Mne sa to aj celkom páči, len niečo mi tam vadí. Sú to práve tie vybrané obrázky. Pretože si myslím, že sa to dalo aj lepšie. Veľa prvkov je tam nevyužitých. Jeden bod ti musím dať dole. Prepáč. Nie je to nič osobné. Proste len môj názor. Asi tak to vidím.
Bodová tabuľka: 9/10

Hodnocení Winter: Je to pěkný, takový magický a svým způsobem zvláštní. je to moc pěkný, ale dala bych menší rozměry, protože ten prostředek je takový dost prázdný a temný.
Bodová tabulka: 8,5/10

Hodnocení Fendera: Signatura jako jedna velká kalba. Pěkný nápad, to ano.. Nicméně ten střed mi přijde žalostně prázdný. Barvy i obrázky k sobě příjemně ladí, ale ten střed.. škoda ho! 
Bodová tabulka: 8/10Admini rozhodněte, která je nej, já se nemůžu rozhodnout, i když asi ta 2. je nej, ale každý máme jiný vkuz, tak napište číslo a které bude nejvíc, tak tu necháme.

Joy: Nechajme tam všetky, veď to neva. Všetky sú rovnako krásne si myslím. Aspoň na ukážku.


Hodnocení Labandy:
Mně se líbí provedení a efekty, zase nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 10/10

Hodnotenie Joy:
Beatricia nám dala na výber z troch a myslím, že by to bola škoda, keby sme ich tu nedali. Podľa mňa sú všetky pekné. Netreba vyberať. Body sú za každú rovnako. Takže u mňa je to jasné.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter:
všechy signatury  jsounádherné. Mě se líbí uplně
všechny, mají v sobě takové
kouzlo. Nejhezčí je asi ta 2.
Bodová tabulka: 10/10Hodnocení Fendera: První a  třetí jsou zvláštně a magicky zamilované, ale myslím, že tou nejlepší, kterou je mi opravdu velikou ctí hodnotit, je prostřední-druhá signatura. Myslím, že všechny jsou vskutku pěkně provedené (že Bea je skvělá grafička, je známá věc), ale jen ta druhá se pyšní originálním nápadem.
Bodová tabulka: 10/10


Hodnocení Labandy: Je moc krásná,  zase se mi líbí ty efekty! Jen bych tu záři volila k dance spíše, než k dream, to mě nutilo rozhodovat, ale jestli se budu v jiném kole rozhodovat v bodech, tak se rozhodnu tak, že se přikloním k té lepší variantě ;-)
Bodová tabulka: 9,5/10

Hodnotenie Joy: Krásne. Také zvláštne. Efekty sú dobré. Zvolené farby sa mi páčia tiež. Aj názov. Ani nemám čo vytknúť. Mne sa to páči.
Bodová tabuľka: 10/10


Hodnocení Winter: Je to moc pěkné, barevně i stylově sladěné. Je to moc pěkný, ale něco bych tam asi ještě upravila, jen nevím co. (Všechno! :D Fender)
Bodová tabulka: 9,5/10


Hodnocení Fendera: Pěkné efekty, kam na to chodíš? :D Ale nyní vážně.. Bez toho nápisu "Keep Dreaming" bych byl schopný udělit ti i přes tu nepříjemnou růžovou opravdu hodně vysoké ohodnocení, ale takto..? Jednak se mi celá podkladová růžová nehodí k barvě papíru a jednak mi přijde, že při takové záři by asi jen těžko mohl někdo snít, takže mi tvrzení na papírku přijde hodně jako by v rozporu s motivem.
Bodová tabulka: 7,5/10Hodnocení Labandy:
Na to, že je moc nemusíš a že je asi často neděláš a k tomu tahle je narychlo, klobouk dolů, není přeplácaná, je úžasná takže nemůžu jináč než:
Bodová tabulka: 10/10 a škoda, že nejde dát bodík +, jako bonus, protože je asi nej, ale myslím, že jsem bodovala spravedlivě a že si je děvčata zasloužila, takže ten bodík + máš u mě, kdyby ti něco nevyšlo úplně tak a já se musela rozhodnout, tak se přikloním k té lepší variantě, za tu krásu, někdy použiju i se zdrojem ;-)

Hodnotenie Joy: Naozaj krásna práca. už akoby profesionálna. Myslím si takisto, že to je asi naj z ponuky, ale všetky tieto signatúry z 1. kola sú pekné. Mne sa vlastne páčia skoro všetky. Ale je vidieť, že vo svojom obore grafike si naozaj dobrá. Neviem koľko grafiku už robíš, ale si naozaj ale naozaj veľmi šikovná.
Bodová tabuľka: 10/10 a tiež by som dala + keby to šlo.

Hodnocení Winter: Je to úžasný. Nádherný, naprosto dokonalý. Nemám ani slov a proto nebudu tvůj výtvor dál komentovat. Je to dokonalost.
Bodová tabulka: 10/10

Hodnocení Fendera: Tenhle typ signatur mám rád.. Není to originální, ale je to jistota. Promakané textury s textem nikdy nezklamou a jakási poloprůsvitná zář (a vlastně i celý motiv) jen dokonale uklidňuje a působí opravdu příjemně.. gratuluji!
Bodová tabulka: 10/10

1. kolo Grafick KIDS - Zadanie

23. ledna 2011 v 14:05 | Joy
Takže, máme tu oficiálne 1. kolo našej súťaže.

Čo budete vyrábať: Signatúru

Aké farby: To je jedno, podľa vlastného výberu

S akou témou: Môžete si vybrať z troch: Dreaming, Love, Dance

Obrázky, ktoré tam majú byť: Máte na výber....Ale čerpajte z tejto stránky: http://weheartit.com/

Termín odovzdania: 30.1. 2011

Ďakujeme. Všetci sa tešíme na vaše výtvory.

A nabudúce kolo zadáva úlohu Labanda. Nechám to na ňu.

Vyhodnotenie skušobného kola Grafick KIDS!!!

16. ledna 2011 v 15:52 | Joy
Takže, ideme na to postupne po rade....

A prvá súťaž........Grafick KIDS......

2. ledna 2011 v 17:07 | Joy

Takže tu máme našu oficiálnu prvú súťaž!!!!!!!!!!!

V čom spočíva? Ak to chceš vedieť klikni na celý článok!....
 
 

Reklama